Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Scorp Hesap Silme

Ana Sayfa » TEKNOLOJİ » Sosyal Network » Scorp Hesap Silme
Scorp Hesap Silme

Yerli sosyal medya uygulaması olan Scorp, Koç Üniversitesi’nde okuyan iki öğrenci tarafından geliştirilmiştir. İsmi scorpion (akrep) kelimesinin kısaltılmış halidir. Ülkemizde 5 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Scorp’un kullanılış şekli ise yöneticiler veya kullanıcılar gündemdeki konulardan yada herhangi akıllarına gelen bir konuda başlık açıyorlar. Açılan başlığa ise video atmak isteyen kullanıcılar kısa süreli bir video atıp görüşlerini falan belirtiyorlar. Baya güzel şeyler ortaya çıkıyor diyebiliriz. Bildiğiniz gibi tutan başlıklarda ki videoları birleştirip Youtube’a yüklüyor Scorp yetkilileri. Scorp atan çoğu insanın amacı ise tabi ki düşündüğünüz gibi youtube videosunda gözükmek. Sistem böyle çalışıyor fakat sıkılanlar veya kendince sebeplerden dolayı hesaplarını silmek isteyenler olabiliyor. Scorp hesabını silmek isteyenler için şimdi bir bir anlatıyoruz.

Scorp Hesap Silme

Hesabımızı silmek için dakikalarca uğraştığımız uygulamalardan birisi de Scorp. Uygulamaya giriş yaptığınızda nereye girerseniz girin hesabınızı silebileceğiniz hiç bir bağlantı bulunmamakta. Bu yüzden çoğu kişi Google’a girip Scorp hesap silme diye aratıyor diyebiliriz. Hesabımızı silmek için Scorp’un destek yerinden destek talebi açıyoruz. Direk ulaşmak için aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Scrop Hesap Silme Linki: https://scorpapp.com/contact

Buraya girdikten sonra sizden istenilen bilgileri tek tek yazıyoruz yoksa hesabınız kapatılmıyor. Adınızı, mail adresinizi, telefon numaranızı ve hesabınızın kullanıcı adını girdikten sonra hesabımın silinmesini istiyorum adlı yeri seçip destek talebini Scorp yetkililerine gönderiyoruz ve böylece sizin yapabileceğiniz her şeyi yapmış oluyorsunuz. Gerisi Scrop yetkilisinin işlemine bakıyor.

Scorp Hesap Silme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dropbox Hesap Silme

Dropbox Hesap Silme 16 Haziran 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kötü Hava Şartlarında Sürüş Teknikleri Orta krallığa giriş yolu; Alibaba İnternetin bel kemiği; Su altı kabloları Elektrikli Otomobil Kullanımı ve Vergilendirilmesi 139 TL’ye Satılan GM5+ İncelemesi Tesla

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır