Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

JURASSIC WORLD 2: Yıkılmış Krallık

Ana Sayfa » SİNEMA » JURASSIC WORLD 2: Yıkılmış Krallık
JURASSIC WORLD 2: Yıkılmış Krallık

Zamanında damga vurmuş olan Jurassic Park film serisinin 4.filmi olan ve  devamı niteliğinde olan Jurassic World filmi 2015 yılında seyircilerin beğenisi sunulmuştu. Filmin ve Galaksinin Koruyucuları ve Yenilmez 3 – Sonsuzluk Savaşı’nda da performansıyla beğeni toplayan ünlü aktör Chris Pratt’a emanet edilmişti ve o da bu rolü harika bir şekilde üstlenmişti. 1.672 milyar dolar gişe hasılatı yakalayan ve IMDB’den 7 alan Jurassic World filminin devam filmi Jurassic World 2 filmi 2018 yılında çıkarılacağı söylenmişti ve geçtiğimiz günlerde film vizyona girdi.

 

Devam filmi olan bu filmin konusu ise ilk filmin ardından Nublar Adası’ndaki Jurassic World tema parkı kapatılmıştır ve aradan 3 yıl geçmiştir. Ada kendi haline bırakılmış ve bu adada hayatta kalan dinozorlar serbestçe yaşamlarını sürdürmeye devam etmiştir. Fakat beklenmedik bir olay olur ve adadaki volkanik dağ tekrar aktifleşir. Bunun üzerine adada bulunan tüm dinozorların oradan çıkarılması gerekir. Jurassic World’ün ilk filminde müdür olan şimdiki eski müdür Claire Dearing ise bir kurtarma operasyonu düzenler ve eski dinozor eğitmeni olan Owen Grady’nin de ekibine ekler. Owen’ın ekibe katılma nedeni ise çok sevdiği raptör Blue’yu bulmaktır. Ancak adaya ulaştıklarında kandırıldıklarını ve büyük bir oyunun içinde olduklarını anlarlar. Yakaladıkları dinozorlar korunacakları yerde satılmaya hazırlarlar ve Inoraptor adı verilen hibrit bir dinozor türü de adada dehşet saçmaya başlayacaktır.

 

Bilet almak için buraya tıklayın.

JURASSIC WORLD 2: Yıkılmış Krallık - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sürükleniş – Adrift

Sürükleniş – Adrift 11 Haziran 2018

Deadpool 2

Deadpool 2 05 Haziran 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnternette Dijital Bölünme Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar Steam’den indirimdeki oyunlar Part – 1 Bulut depolama servisi arayışı. Kötü Hava Şartlarında Sürüş Teknikleri Qualcomm, Beklenen Snapdragon 850 İşlemcisini Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır