Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İnstagram Unutulan Şifreyi Sıfırlamak

Ana Sayfa » TEKNOLOJİ » Sosyal Network » İnstagram Unutulan Şifreyi Sıfırlamak
İnstagram Unutulan Şifreyi Sıfırlamak

Ülkemizde ki yaşanan güvenlik sıkıntılarından sonra insanlar sosyal medya platformlarında şifre oluştururken ya yeni bir şifre belirliyor veya sonradan hatırlarım diyip önceden kullandığı bir şifre seçiyor. Ama ne yazık ki her insanın başına gelen bir durum şifreyi unutmak. Yeni şifre koyanlar şifreyi hiç hatırlayamıyor, hali hazırda bir şifre koyanlar ise saatlerce şifresini bulmaya çalışıyor, sonucunda pes edip şifresini sıfırlamakta çareyi buluyor. Eğer sizde şifrenizi hatırlayamadıysanız, giriş yapmakta sıkıntı yaşıyorsanız instagrama kayıt olurken sizden istenilen güvenlik bilgileri sayesinde instagram şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

İnstagram şifremi unuttum.

Eğer şifrenizi sıfırlama kararı aldıysanız, bunu hem bilgisayar kullanarak hemde telefon kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Sırasıyla anlatıyoruz.

Telefon yardımıyla instagram şifre sıfırlama

İnstagram uygulamamızı açıyoruz ve kullanıcı adı, şifre istenilen kısımın aşağısında bulunan “Şifremi Unuttum” yazısına tıklıyoruz. Tıkladığınızda ekrana “Girişte Sorun Mu Yaşıyorsun” yeri geliyor. Buraya geldiğimizde sizden kullanıcı adınızı istiyor. Bu alana kullanıcı adınızı girdikten sonra “Giriş Bağlantısı Gönder” yazısına tıklıyoruz. Buraya kadar sıkıntısız yaptıysanız eğer, kayıt olurken girdiğiniz mail adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı adresi gelecek. Bu bağlantı adresinize tıkladığınız takdirde yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Bilgisayar yardımıyla instagram şifre sıfırlama

İnternete giriyoruz ve instagram yazıyoruz. İnstagramın sitesine girdikten sonra “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayın. Kullanıcı adınızı girin ve aynı telefonda olduğu gibi mail adresinize gelen mailde ki bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre oluşturun.

İnstagram Unutulan Şifreyi Sıfırlamak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dropbox Hesap Silme

Dropbox Hesap Silme 16 Haziran 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

The Blacklist – Kara Liste Scorp Hesap Silme Steam’den indirimdeki oyunlar Part – 1 Far Cry 5 Türkçe yama hakkında. İnternette Dijital Bölünme Hibrit araçlar ideal çözüm mü?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır