Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Ana Sayfa » Finans » İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar
İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Bankalar kredi, kredi kartı gibi borçlarını ödeyemeyen kişilere yasal işlem yapmaktadır. Kredi borcunun 90 gün boyunca ödenmemesin durumunda yasal takip işlemleri başlar. Kişi avukata verilir ve icra işleri başlar. Borçlu ve icralık olmamak için kredi çekmek isteyen bireylere bankalar yeni bir kredi vermez. Gerekli teminat ve ipotek göstererek kredi alabilirsiniz. Faiz oranları biraz fazla da olsa icralık durumdan kurtulmak için kredi kullanımı uygun olmaktadır.

İcralık Olanların Kredi Kullanabilmesi İçin Gerekli Şartlar Şunlardır:

* Sabit gelir belgesi
* İpotek altına alınacak mal varlığı
* Kredi notu yüksek olan bir kefil
* İcralık olmaya neden olan borcun tamamı
* Başka bankalara olan borcun tamamı

İcralık Olanlara Kredi

* İNG Bank

İNG Bank teminat ve ipotek şartını tamamlayan kişilere 48 ay vadeli 1.98 faiz oranı ile kredi vermektedir. Banka mal varlığının yüzde 75ine kadar kredi verir. Kredi için 200 lira dosya masrafı alınır. Zorunlu hayat sigortası yaptırılır.

İcralık Olanlara Kredi
* Enpara

Enpara icralık olanlara, kara listedekilere ve avukatlık olanlara gerekli teminat göstermesi durumunda ipotek altına verilen mal varlığının yüzde 80ine kadar kredi verir. Banka 48 ay vade imkânı sunar. Kredi kullanımında hayat sigortası zorunludur. 120 TL dosya ücreti alır. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,78dir.

İcralık Olanlara Kredi
* İş Bankası

İş bankası icralık olanlara kredi verir. Banka 48 ay vade imkânı ile gerekli ipotek işlemlerini sağlayan kişilere 50.000 TL ye kadar kredi verir. Bankanın uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,97 seviyesindedir. Bankadan kredi kullanımında hayat sigortası yaptırma zorunluluğu vardır. Banka kredi kullanımında 200 TL dosya masrafı almaktadır.

İcralık Olanlara Kredi
* Vakıf Bank

Vakıfbank icralık olan kişilere 1.65 faiz oranı ile 45 bin liraya kadar olan borç için 48 ay vadeli kredi imkanı sunar. Kredi için 200 lira dosya masrafı alınır.

 

İlginizi Çekebilir
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Makinedeki hayalet – Facebook İnternette Dijital Bölünme Yerli Elektrikli Otomobil Kötü bot! İyi bot! Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Sürükleniş – Adrift

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır