Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gamer’s Qube İle Türk Oyun Geliştiricileri Yükselecek

Ana Sayfa » OYUN DÜNYASI » Gamer’s Qube İle Türk Oyun Geliştiricileri Yükselecek
Gamer’s Qube İle Türk Oyun Geliştiricileri Yükselecek

Netmarble EMEA ve StartersHub tarafından düzenlemiş olan mobil oyun geliştiricileri için hızlandırma programı Gamer’s Qube, Türk oyun geliştiricileri için toplamda 350 bin dolarlık yatırım desteği sunmayı planlamakta.

Netmarble EMEA ve StartersHub tarafından düzenlenmiş olan mobil oyun geliştiricileri hızlandırma programı Gamer’s Qube, Mobil oyunlarını dünyaya sunmaya ve yaymayı amaçlayan mobil oyun geliştiricileri ile buluşuyor.

Öncelikle haziran ayında sırayla İstanbul, Ankara ve İzmir’de tanıtımı yapılması planlanan program, halihazırda bir oyun geliştirmiş ve ortaya taslak olarak bir proje sunan kullanıcılara toplamda 350 bin dolarlık bir yatırım fırsatı sunmakta.

Dünyanın üçüncü en büyük oyun şirketi olan Netmarble EMEA ve erken aşamada gerçekleştirdikleri teknoloji girişimleri hızla büyüyen bir şirketle taçlandırmak istiyor. Gerekli yatırım, strateji ve iş geliştirme desteğine sahip olan StartersHub işbirliği sayesinde başlatılan mobil oyun geliştiricileri için üretilen hızlandırıcı programı Gamer’s Qube ile Türkiye mobil oyunların gelişiminde oyun dünyasının sayılı merkezlerinden biri haline gelmeyi hedefliyor.

Netmarble EMEA ve StartersHub, yaptıkları programın tanıtımını amaçlayarak üç büyük şehirde ( İstanbul, Ankara ve İzmir) sektörde ileri gelenler ve oyun geliştiricileri ile toplantılar düzenlemeyi ve bu toplantılarda geliştirdikleri programın tanıtımını yapmayı amaçlamaktadır. Toplantılardan biri geçtiğimiz gün İstanbul’daki StartersHub’da yapılmıştır. Dün ise ODTÜ’de Teknokent İkizler Binası seçilmiştir ve burada yapılmıştır. Final toplantısı ise 11 Haziranda İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Gamer’s Qube İle Türk Oyun Geliştiricileri Yükselecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

PS4’e özel en iyi 10 oyun

PS4’e özel en iyi 10 oyun 19 Ağustos 2018

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İnstagram Unutulan Şifreyi Sıfırlamak Deadpool 2 Gamer’s Qube İle Türk Oyun Geliştiricileri Yükselecek Bulut depolama servisi arayışı. 139 TL’ye Satılan GM5+ İncelemesi Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır