Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dropbox Hesap Silme

Ana Sayfa » TEKNOLOJİ » Dropbox Hesap Silme
Dropbox Hesap Silme

Dropbox

Artık herkesin elinde bir teknolojik cihaz bulunmasından dolayı her şey internete taşınıyor diyebiliriz. Resimler, dosyalar, müzikler insanların olmazsa olmazlarından olmaya başladı. İnsanlarda telefonlarının hafızalarının dolması veya telefon hafızalarını doldurmak istememelerinden dolayı bazı dosyalarını internete yükleyip istediği bir zaman elinin altında bulabileceği bir yerde olmasını istiyor. Burada ise çok kullanışlı bir uygulama olan Dropbox karşımıza çıkıyor. Her aradığımızı bulabileceğimiz Dropbox kullanıcılarına ücretsiz olarak 2 GB depolama alanı sunuyor. Bu alanı keyfinize göre kullanabilmektesiniz. Peki kullanıcılarına bu kadar özellik sunan uygulamayı herkes beğenecek mi ? Tabi ki hayır. Uygulamayı beğenmeyen veya gereksiz bulup telefonundan kaldırmak isteyenler için bu yazımızda Dropbox hesabınızı nasıl kalıcı olarak silebileceğinizi anlatıyoruz.

Dropbox

Dropbox Hesap Silme

Kullanıcı dostu bir hesap silme sayfası olan Dropbox’ta hesabınızı silebilmeniz için bilgisayara ihtiyacınız var. Bilgisayardan Dropbox’un internet sitesini açıyoruz ve kullanıcı adı şifremizi girerek giriş yapıyoruz. Ardından size aşağıda sunduğumuz Dropbox hesap silme bağlantısına tıklıyoruz ve hesap silme sayfasına ulaşmış oluyoruz.

Dropbox

Bağlantı Linki : https://www.dropbox.com/account/delete

Sayfaya ulaştıktan sonra sizden istenilen bilgileri hatasız bir şekilde giriyoruz. Sayfanın en aşağısına ulaştığımızda hesabınızı neden silmek istediğiniz soruluyor. Bu geri bildirim Dropbox için önemli. Bu bilgiyi de girdikten sonra sayfayı biraz daha aşağıya kaydırdığımızda hesabımı sil butonu karşınıza çıkacak. Bu butona bastığınızda Dropbox hesabınızı kalıcı olarak silmiş olacaksınız.

Dropbox Hesap Silme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bluetooth’da güvenlik açığı; Bundan nasıl korunabilirsiniz Makinedeki hayalet – Facebook Kötü bot! İyi bot! Gelişen PC Teknolojisi Telefon Kredisi Veren Bankalar Hibrit araçlar ideal çözüm mü?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır