Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Ana Sayfa » Finans » Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Hayat pahalılığı, ihtiyaçların artması, gelirin azalması bugün insanları borç batağına sürükledi. Bugün herkesin cebinde en az 2-3 bankanın kredi kartı bulunuyor. Kredi kartında limitler sonuna kadar tüketilmiş durumda.Kartlara takla attırarak günü kurtarmaya çalışır olduk. Her bankanın kart ücreti faizi derken gün geçtikçe ekonomik dengemiz bozuluyor, işin içinden çıkamaz hale geliyoruz. Birden fazla bankaya borcunuz varsa ve artık takla attıramaz isir çevirmez hale geldiyseniz borç kapatan kredi çekme vaktiniz gelmiş demektir. Borcunuzu tek çatı altında düzenli ödeyerek kapatabilirsiniz. Borç kapatma kredisi ile borcunuzu uzun vadede zorlanmadan ödersiniz.

Borç Kapatma Kredisi Alabilme Şartları Şunlardır:

* Borcunuzun tamamını hesaplatmalısınız.
* Diğer bankalara olan borcunuzu mutlaka kapatmalısınız.
* Aylık gelir belgenizi getirmelisiniz.
* 2 Adet fatura Ödeme talimatı vermelisiniz.
* Ek gelir belgeniz varsa getirmelisiniz.

Borç Kapatma Kredisi

* İNG Bank

Gerekli belgeleri ve teminatı göstermeniz durumunda 50 bin liraya kadar olan borcunuzu kapatmak için 48 ay vadeye kadar 1.78 faiz oranı ile borç kapatma kredisini kullanabilirsiniz. Kredi kullanımı için banka sizden 200 tl dosya masrafı alır. Krediyi kullanmak için zorunlu hayat sigortası yaptırmalısınız.

* Ziraat Bankası

Ziraat bankası kredi verme limiti 60 bin liradır. Krediyi 48 ay vadeye kadar çekebilirsiniz. Kredi çekim faiz oranı 1.71 civarıdır. Kredi notunuz iyi ise kefil ve ipotek durumu istemezler. Banka kredi kullandırmak için 250 tl dosya masrafı alır. Kredi için zorunlu hayat sigortası yaptırılır.

Telefon Kredisi veren Bankalar
* İş Bankası

İş bankası 45 bin liraya kadar olan borcunuzu kapatmanız için kredi imkanı sunar. Banka en fazla 48 ay vadeli kredi verir. Banka kredi verirken 1.79 faiz oranını kullanır. Bankadan kredi çekmek için 150 tl dosya masrafı ödemelisiniz. Gerekli teminat ve ipoteği sağlayan herkes kredi kapatma kredisi kullanır.
Bankadan kredi çekenlere zorunlu hayat sigortası yaptırılır.


* Halk Bankası

Halk bankasında 50 bin liraya kadar borcunuz için borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Krediyi 48 ay vadeli 1.75 faiz oranı ile çekebilirsiniz. Kredi için yeterli teminat ve ipotek göstermeniz gerekir. İpotekli malınız varsa çekebileceğiniz kredi miktarı 75 bin liraya kadar çıkabilir. 200 lira dosya masrafı ve hayat sigortası yaptırmak zorunludur.

 

İlginizi Çekebilir

Peşinatsız Ev Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yerli Elektrikli Otomobil Türk Mühendislerin Geliştirdiği Oyun Dünya Mobil Oyun Listesine Girdi Deadpool 2 Hibrit araçlar ideal çözüm mü? 139 TL’ye Satılan GM5+ İncelemesi Scorp Hesap Silme

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Girişim'de - Tüm Hakları Saklıdır